Hakkında

2013 yılı ortasında yayın hayatına başlayan EmlakDevri, bugün Türkiye’nin 81 ilinden, farklı uzmanlık alanlarında binlerce danışmana ev sahipliği yapıyor. Kullanıcılarına en kaliteli hizmeti ve en benzersiz deneyimi sunmak için kurulan EmlakDevri, piyasanın işleyişini kökten değiştiriyor:

1) İlanlar yerine danışmanları merkeze alarak sorumluluk hissini vurguluyor ve kişisel ilişkileri ön plana çıkarıyor.

2) Bilgiyi erişilebilir kılarak şeffaflığa katkı yapıyor ve bilinçlenmenin önünü açıyor.

Emlak sahipleri sunulan E-Değer raporu ile emlaklarının değeri hakkında fikir sahibi oluyor. İlanlarına veritabınından seçtikleri danışmanlardan teklif talebinde bulunuyor veya danışmanlara özel olarak yayınlayarak bölgeleri ile ilgilenen tüm danışmanlara anında haber veriyorlar.

Emlak arayanlar ise sayısız ilan dolaşma ve telefon görüşmesi derdinden kurtuluyorlar. EmlakDevri’nde kendileri için en doğru danışmanı seçerek hayallerindeki eve en kolay ve güvenilir şekilde ulaşıyorlar.

EmlakDevri sektörün profesyonelleri için yeni bir devrin başlangıcına işaret ediyor. Artık kendilerini tanıtabilecekleri bir vitrine sahip olarak diğer danışmanlardan farklılıklarını öne çıkarıyor ve potansiyel müşterilere en hızlı şekilde ulaşıyorlar. Danışmanlara özel olarak yayınlanan emlak sahibi ilanları ile kendi bölgelerinde yeni portföylerden anında haberdar oluyorlar.

Yenilikçilik, şeffaflık ve katılımcılık prensiplerini benimseyen EmlakDevri, kullanıcılarından aldığı güç ile büyümeyi kendine her zaman hedef ediniyor.